top of page

HİZMETLERİMİZ

b169_13-512_edited.png
Saç.png

Saç Kesim

Yüz yapınız ve yaşam tarzınız doğrultusunda model analizi sonucunda saç kesimi yapılmaktadır. Yeni modelin seçiminde, uygulaması bakımından saçın uzunluğu, tel yapısı, rengi ve sağlıklılığı önemli bir kriterdir.

manikur-pedikur.png

Manikür / Pedikür

Eğitimli el ve ayak uzmanlarımız tarafından baktıklarınız ve nasırlarınız dan kurtulma vakti

Lazer Epilasyon

Pürüzsüz bir cilt için lazer epilasyon uygulamamız hizmetinizde...

Saç bakımı.png

Saç Bakımı

Uzmanlarımız tarafından saç ve sakal analiziniz yapılır ve en uygun bakımlar uygulanır

Cilt Bakımı

Çevre etkilerinden ve stresten etkilenen cildimiz, zaman ilerledikçe, profesyonel olarak bakım gereksinimi duymaktadır. Bakım sonucunda, cildimizdeki gözeneklerimiz hücrelerimizi daha sağlıklı besleyeceğinden, cildimiz çok daha pürüssüz ve doğal bir görünüme sahip olacaktır.

Solaryum

Bronz bir tenin kişiyi ne kadar canlı, dinamik ve güzel gösterdiği aşikâr! Buna sıcağın altında yatmadan hızlıca sahip olmayı istemek ise herkesin hakkı. Sağlıklı şekilde bronzlaşmak için güzellik merkezimizde bulunan ayakta ya da tüm vücut makinelerinde satın aldığınız dk boyunca yatarak, hızlı bir şekilde bronzlaşabilirsiniz.

Kaş tasarım.png

Kaş Tasarım

Bakımlı erkeklerin vazgeçilmezi kaş şekillendirme çok dikkatli ve yüz yapınıza uygun bir biçimde yapılması çok önemlidir. Saç kesiminiz, sakal tıraşınız ve yüz yapınız modeli doğrultusunda kaşlarınız şekillenmelidir.

diğer.png

Amerikan Fön

Yüz ve kafa yapısı, yaşam tarzı, mesleğinize, ruh halinize, zevklerine her türlü spor, klasik, marjinal ve en son trend modellere uygun fön işlemi uyguluyoruz.

tarak.png

Açma Boyama

Yüz yapınız ve yaşam tarzınız doğrultusunda model analizi sonucunda saç renklendirme yapılmaktadır. Yeni modelin seçiminde, uygulaması bakımından saçın uzunluğu, tel yapısı, rengi ve sağlıklılığı önemli bir kriterdir.

bottom of page